Kontaktai

UAB "Artakija"
Žalgirio g. 131, Vilnius
Įmonės kodas 124823858
PVM kodas LT248238515
A/S LT197044060001338356
AB SEB bankas


Vilnius 
Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius 
Tel. (5) 275 69 26; 
Faks. (5) 278 41 18; 
El. paštas: info@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.


Vitalijus Jusevičius Direktorius 8 5 275 6927 v.jusevicius@artakija.lt
Egidijus Kukta Komercijos direktorius 8 686 35737 e.kukta@artakija.lt
Mindaugas Žiubikas Regionų direktorius 8 687 14569 m.ziubikas@artakija.lt
Rolandas Gaidys Serviso vadovas Vilniaus regione 8 616 46408 r.gaidys@artakija.lt
Saulius Žukauskas Direktoriaus pavaduotojas technikai 8 687 50765 s.zukauskas@artakija.lt
Neringa Zagorskaitė
Inžinierė 8 670 16603 n.zagorskaite@artakija.lt
Vincas Jaskūnas Sandėlininkas-logistas 8 686 79806 v.jaskunas@artakija.lt
Nerijus Kondrotas Vadybininkas 8 610 40608 n.kondrotas@artakija.lt
Vytautas Paulauskas Pardavimų vadybininkas 8 687 14470 v.paulauskas@artakija.lt
Povilas Tučinskas Vadybininkas 8 610 63800 p.tucinskas@artakija.lt
Ramunė Kaušienė
Administratorė 8 682 57652 info@artakija.lt
Jolita Vencevičienė Vyr. buhalterė 8 5 272 4661
buhalterija@artakija.lt
Marijona Bancevičienė Buhalterė 8 5 272 3888 m.banceviciene@artakija.lt


Kaunas
Gaižiūnų g. 5, LT-50129 Kaunas 
Tel. (37) 32 80 34; 
Tel/faks. (37) 31 29 21; 
El. paštas: info.kaunas@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.
 
 
Antanas Baranauskas Projektų vadovas 8 614 63351 a.baranauskas@artakija.lt
Antanas Brazauskas Pardavimų vadybininkas 8 615 10361 a.brazauskas@artakija.lt
Kęstutis Zdanavičius Vadybininkas 8 615 27472 k.zdanavicius@artakija.lt
Nerijus Budrys Vadybininkas 8 675 96017  n.budrys@artakija.lt
Antanas Jusevičius Serviso vadovas 8 686 42117 a.jusevicius@artakija.lt
Darius Ramanauskas Derintojas 8 610 25218 d.ramanauskas@artakija.lt
Arūnas Povilas Aleksandronis Derintojas 8 671 35850
a.aleksandronis@artakija.lt

Vytautas Stravinskas

Sandėlininkas-pardavėjas

8 673 17007

v.stravinskas@artakija.lt

 

Servisas

8 673 17007

 
       

Klaipėda
Tilžės g. 53, LT- 91260 Klaipėda Tel. (46) 34 08 41; 
El. paštas: info.klaipeda@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.

Kaip mus rasti?
 
Mindaugas Dieninis Skyriaus vadovas 8 686 47764 m.dieninis@artakija.lt
Kąstytis Šedys Sandėlininkas-pardavėjas 8 645 63868 k.sedys@artakija.lt
       

Panevėžys

Stoties g. 10, LT-35138 Panevėžys
El. paštas: info.panevezys@artakija.lt 
Darbo laikas: I-V - nuo 8:00 iki 17:00 val.
 
 
Justinas Rimša   Vadybininkas                  8 627 99856 j.rimsa@artakija.lt

Kontaktai



n.zagorskaite@artakija.lt +37067016603

50

Renovuotos 50 –ties pastatų
inžinerinės sistemos

16

16 m. atstovaujame
Junkers katilų gamintoją

23

Įrengtos 23 dujinės ir
biokuro katilinės

20

Atstovaujame daugiau nei 20
žinomiausių gamintojų