Kontaktai

UAB "Artakija"
Žalgirio g. 131, Vilnius
Įmonės kodas 124823858
PVM kodas LT248238515
A/S LT197044060001338356
AB SEB bankas


Vilnius 
Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius 
Tel. 8(5) 275 69 26
Faks. 8 (5) 278 41 18; 
El. paštas: info@artakija.lt 
Darbo laikas: I-IV - nuo 8:00 iki 17:00 val. V - nuo 8:00 iki 16:00 val.

                      


Vitalijus Jusevičius Direktorius 8 5 2507313 v.jusevicius@artakija.lt
Egidijus Kukta Komercijos direktorius 8 686 35737 e.kukta@artakija.lt
Mindaugas Žiubikas Verslo plėtros koordinatorius 8 687 14569 m.ziubikas@artakija.lt
Rolandas Gaidys Serviso vadovas Vilniaus regione 8 616 46408 r.gaidys@artakija.lt
Saulius Žukauskas Direktoriaus pavaduotojas technikai 8 687 50765 s.zukauskas@artakija.lt
Laima Lisauskienė
Inžinierė 8 670 16603 l.lisauskiene@artakija.lt
Nerijus Tomkevičius Inžinierius 8 606 82231 n.tomkevicius@artakija.lt
Vytautas Umbrasas Inžinierius 605 12138 v.umbrasas@artakija.lt
Donatas Šulskis Sandėlininkas-logistas 8 675 96017 d.sulskis@artakija.lt
Nerijus Kondrotas Vadybininkas 8 610 40608 n.kondrotas@artakija.lt
Vytautas Paulauskas Pardavimų vadybininkas 8 687 14470 v.paulauskas@artakija.lt
Povilas Tučinskas Vadybininkas 8 610 63800 p.tucinskas@artakija.lt
Ramunė Kaušienė
Administratorė 8 682 57652 info@artakija.lt
Jolita Vencevičienė Vyr. buhalterė 8 5 272 4661
buhalterija@artakija.lt
Jelena Meščeriakova Buhalterė 8 5 272 3888 j.mesceriakova@artakija.lt
Jolantas Pažūsis

Duomenų nuskaitymo ir valdymo sistemų vadovas

8 686 79806 j.pazusis@artakija.lt


Kaunas
Gaižiūnų g. 5, LT-50129 Kaunas
El. paštas: info.kaunas@artakija.lt 
Darbo laikas: I-IV - nuo 8:00 iki 17:00 val. V - nuo 8:00 iki 16:00 val.
 
Antanas Brazauskas Skyriaus vadovas 8 615 10361 a.brazauskas@artakija.lt
Antanas Baranauskas Projektų vadovas 8 614 63351 a.baranauskas@artakija.lt
Kęstutis Zdanavičius Šildymo sistemų inžinierius 8 615 27472 k.zdanavicius@artakija.lt
Narcizas-Germanas Druskis Serviso skyriaus vadovas 8 612 61740 g.druskis@artakija.lt
Vytautas Stravinskas Sandėlininkas 8 673 17007 v.stravinskas@artakija.lt
  Servisas 8 686 42117  
 

Klaipėda
Tilžės g. 53, LT- 91260 Klaipėda 
El. paštas: info.klaipeda@artakija.lt 
Darbo laikas: I-IV - nuo 8:00 iki 17:00 val. V - nuo 8:00 iki 16:00 val.

Kaip mus rasti?
 
Mindaugas Dieninis Skyriaus vadovas 8 686 47764 m.dieninis@artakija.lt
Kastytis Šedys Sandėlininkas-pardavėjas 8 645 63868 k.sedys@artakija.lt
Gintautas Pukinskas Vadybininkas 605 21795 g.pukinskas@artakija.lt
       

Panevėžys

Smėlynės g. 49-49, LT-35119 Panevėžys
El. paštas: info.panevezys@artakija.lt 
Darbo laikas: I-IV - nuo 8:00 iki 17:00 val. V - nuo 8:00 iki 16:00 val.
 
 
Justinas Rimša   Skyriaus vadovas                8 627 99856

j.rimsa@artakija.lt

Andrius Baltrėnas Pardavimų vadybininkas 8 633 53112

a.baltrenas@artakija.lt

Kontaktai



50

Renovuotos virš 50 –ties pastatų
inžinerinės sistemos

23

23 m. atstovaujame
Bosch (Junkers) katilų gamintoją

23

Įrengtos 23 dujinės ir
biokuro katilinės

20

Atstovaujame daugiau nei 20
žinomiausių gamintojų